Google Rehber Kaydı

Google Rehber işletmelerin adres, telefon, çalışma saatleri, ödeme yöntemleri, ulaşım bilgileri ve benzeri bilgilerin eklenmesini, eklenen bu bilgilerin Google Haritalar ve ilişkili Google Mülklerinde görüntülenmesini sağlayan bir Google Hizmetidir.

Google’ın yakın zamanda sunmuş olduğu Google Rehber Servisi ile işletmenizi google’a kaydederek daha fazla müşterinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Google Rehber puanlandırma sistemi ile size yorum yapıp puan veren müşterileriniz sayesinde aramalarda daha üst sıralarda çıkabilirsiniz. Google’un tüm işletmelere sunmuş olduğu bu özellikten sizde faydalanın, rakipleriniz karşısında bir adım öne geçin.

Kimler Google Rehberi Kullanmalı?

Google Rehberi tüm işletme sahipleri mutlaka kullanmalıdır. Google Rehber internette bulunabilirliğinizi arttırır. Bir web sitesine sahip olmanız Google Rehbere sahip olmamanızı gerektirmez. Eğer internet dünyasına yeni adım attıysanız yada uzun zamandır internette firmanızı temsil ediyorsanız mutlakaGoogle Rehberi‘de deneyin. Unutmayın Google Rehberde yer almak bir ayrıcalıktır.

HİZMET İÇERİĞİ: (Tek Seferlik Sadece 150 TL + KDV)

Google Rehber Kaydı ve Optimizasyonu
Google arama sonuçlarında avantajlı bir konuma yükselin. Google Rehber sayfanıza 10 adet fotoğraf ve 5 adet video ekleyebilirsiniz.

Google Maps Kaydı
İşletmenizi arayan kişiler size Google Maps sayesinde daha rahat ulaşsın. Google arama sonuçlarında Google Maps kayıtları olan işletmeleri ilk sıralarda sunmaktadır.

Google Earth Kaydı
Google Earth kullanan kullanıcılara işletmenizi tanıtın. Google Earth kaydınız sayesinde işletmeniz bulunur ve görünür olsun.

Facebook Places Kayıt

Sosyal medyanın gücünü kullanın. Milyarlarca kullanıcısı olan Facebook’a işletmenizi kayıt edelim.

Twitter Places Kayıt
Twitter’da işletmenizi kayıt edelim. Sosyal medyanın gücü sayesinde işletmeniz milyonlara ulaşsın.

Foursquare Kayıt
İşletmenizi Dünyanın en sık kullanılan check in servisi olan foursquare’e kayıt edelim.

google-places